2023-01-23

Dyrektor Handlowy

Tarnów
budownictwo, produkcja
Menadżer

Aby zaaplikować na to stanowisko, uzupełnij proszę poniższy formularz. Jeśli masz konto na naszej stronie i jesteś zalogowany(-a), formularz zostanie automatycznie uzupełniony o dane z Twojego profilu.

 

Drogi Kandydacie/Kandydatko, klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz wycofać zgodę, wysyłając do nas e-mail na adres info@abalone-praca.pl. Pełną treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz poniżej.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy za Twoją zgodą, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie wpływa na udział w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, ich kopii, ich modyfikowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wszelkie procesy przetwarzania danych zrealizowane przed cofnięciem zgody pozostają w mocy prawa.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, lub gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Jeśli masz wątpliwości, możesz się z nami skontaktować listownie pisząć na adres ul. Marszałkowska 126, 00-008 Warszawa lub naszym Administratorem Ochrony Danych przez adres email info@abalone-praca.pl .